.

.

2 אינץ ' קסטר גלגלים,גלגלי רהיטים עם בלמים,גלגלים סט של 4 הכבדות.מתאים רהיטים, שולחנות עבודה. העומס המקסימאלי הוא 1500LBS הכבדות גלגלים,(ללא ברגים, ברגים)

2 אינץ ' קסטר גלגלים,גלגלי רהיטים עם בלמים,גלגלים סט של 4 הכבדות.מתאים רהיטים, שולחנות עבודה. העומס המקסימאלי הוא 1500LBS

ILS 34.48
במלאי
במחסן.

אישית DIY : לאפשר שאינו ניתן להפרדה התקנים.להרגיש את הנוחות הביא על ידי technologylocking גלגלים סט של 4 ,לתת את הבלתי אפשרי הפך אפשרי ו "להזיז" דברים. ✔️ 【אוניברסלי רחב】2" קטן גלגלים יכול לשמש מגוון רחב של פנימי וחיצוני, תעשייה ומגורים יישומים.בלי רעש וללא נזק לרצפה.החובה כבדה גלגלים גלגלית כל סיבוב השדרוג, עומס מרבי קיבולת 1500 ק " ג,להפחית את דפורמציה של קסטר גלגלים שנגרם לטווח ארוך קבועים חניה ולשמור על גלגלים קיק מלוטש.אנו לאמץ את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ואת חדשנות מתמדת, בזהירות מקשיב לכל הלקוחות הצעות המשקף על הבעיות נתקלו. כדי להבטיח את חלקה, חלקה ובטוחה תנועה של הציוד.אנחנו גאווה עצמנו על המציע איכות המוצרים נוחים לכל החיים.גודל גלגל : 2 inches Load קיבולת : 1000 LBSBearing : כפול הכדור bearing Brake : כפול בלמים המנעול.Apllamo יהיה גם לשגר תעשייתי גלגלים בגדלים שונים וצבעים בעתיד, כדי להישאר מכוון!.תחת עומס גבוה בתנאי העבודה הוא יציב יותר ובטוח יותר. ✔️【360 תואר סיבוב ושקט הזזה】אלה קסטר גלגלים 2 ס " מ.כפול מיסבים מדויקים לאפשר האלה צלחת גלגלים כדי להחליק בצורה חלקה ובשקט גם תחת עומסים כבדים.אנו לאמץ את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ואת חדשנות מתמדת, בזהירות מקשיב לכל הלקוחות הצעות המשקף על הבעיות נתקלו.אלה קטן גלגלים הם גם נהדרים עבור DIYers, כך שאתה יכול להשתמש את ידיים על כישורים כדי לשנות את מה ששלך.שני גלגלים העליון הפטיפון ניתן לסובב בצורה חלקה לכל הכיוונים, וגם את אוניברסלי, הגלגל יכול להכין את הציוד. ✔️ 【בטיחות שכבה כפולה נעילת】נעילת גלגלים כפול בלמים, כאשר הבלמים נלחצים, לא רק את הגלגלים, לא יכול לזוז, אבל החלק העליון מסתובב גם נעולה. זה לא עבר.החזון שלנו ואת הכוונה המקורית היא לספק את הטוב ביותר לקניות ניסיון עבור כל לקוח.אלה מוכנים אביזרים יציל אותך אפילו יותר זמן.על גלגלים וגלגלים עשויים באיכות גבוהה פוליאוריטן חומרים, אשר יכולה לספוג זעזועים חזקים ורעידות, המאפשר את סיבוב גלגלים לשאת משקל רב יותר.לדוגמה, עבור עגלות קניות, עגלות, צמח מדפים, שולחנות עבודה, מדפים, כלי תיקים, ארגזי כלים, נייד, תחנות עבודה, ארונות, רהיטים אחרים.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר