.

.

קריסטל זכוכית לטבול את העט, YOLAKIS בציר זכוכית עט דיו להגדיר עבודת יד, קליגרפיה לטבול את העט על אמנות, כתיבה,ציור,חתימות (אדום)

קריסטל זכוכית לטבול את העט, YOLAKIS בציר זכוכית עט דיו להגדיר עבודת יד, קליגרפיה לטבול את העט על אמנות, כתיבה,ציור,חתימות

ILS 14.97
במלאי
במחסן.

????איכותי : הזכוכית שלנו לטבול את העט עשוי גבוה בורון סיליקון עמיד בחום זכוכית חומר עם מים צלולים המראה.גבוהה זכוכית בורוסיליקט חומר עם חום עמיד וחסין מים,ההתנגדות חומצה,עמיד, למנוע שבר פונקציה. ????ספירלת עיצוב : זכוכית, עט דיו מושחל נועד להגביר את ספיחת דיו, חלק הכתיבה, כדי להאריך את זמן הכתיבה, בעבודת יד, עט אחיזה נוחה.פעם טבול בדיו יכול להישמר על 20-60 מילים. ????ניקוי קל : לאחר השימוש בזכוכית לטבול העט רק צריך לנקות עם מים ומייבשים עם מגבת נייר.אתה רק צריך לבזבז 10 שניות ניקוי לפני החלפת צבעים אחרים.לעבור במהירות בין צבעים שונים מבלי למלא את העט. ????רומנטי פרחים : כל כתיבה עם עט עדין כפול צבע פרחים יבשים וענפים קטנים להגדיל את בדרגה גבוהה המרקם של הזכוכית עטים.כל עט הוא בעבודת יד ייחודית. ????המתנה הטובה ביותר הרעיון : קריסטל עט עם מהמם צבעים, יפיפייה לארוז את זה הוא פופולרי יוקרה מתנה עבור משפחות וחברים של חג המולד,חג ההודיה,יום הולדת וכן הלאה, מושלם סימן עט חתונה, אירועים או מסיבות.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר