.

.

מזרקה סולארית משאבת ציפור אמבטיה, TekHome 3W אנרגית שמש, מזרקה, שמש, ציפור אמבטיה מזרקות,חכם לציפורים מעיין חיצונית בריכה בריכה בגינה.

מזרקה סולארית משאבת ציפור אמבטיה, TekHome 3W אנרגית שמש, מזרקה, שמש, ציפור אמבטיה מזרקות,חכם לציפורים מעיין חיצונית בריכה

ILS 66.75
במלאי
במחסן.

【ציפור אמבטיה מזרקות כוח סולארית】Tek Home חדש משודרג השמש מעיין המשאבה מתאים לכל ציפור אמבטיה, בריכה חיצונית, בריכת שחייה, קישוט הגן, דגים למיכל חמצן במחזור המים.לעזור למשוך כל מיני סוגים של ציפורים לשחק בחצר, להוסיף יפה נוף לגינה, ולהוסיף מהאגדות צבעים. 【אנרגית שמש מזרקות מים】פשוט לשים את צפים המעיין לשאוב לתוך המים, פעם הם נחשפים לאור השמש, המשאבה תתחיל לעבוד באופן מיידי.זה עוזר לשמור על כיור מאוורר ונקי, לשמור על הגן נקי.את זה היא תוספת נהדרת לכל כיור בגינה שלך, וזה יביא קסם ואווירה לחצר האחורית שלך. 【השמש מעיין משאבת ציפור אמבטיה】כאשר מפלס המים נמוך או המשאבה הוא תקוע על ידי זיהומים, השמש מעיין המשאבה יהיה באופן אוטומטי כיבוי כדי למנוע את המשאבה מפני התייבשות, שריפת החוצה להאריך את חיי השירות של המשאבה. 【קל להשתמש】השמש מעיין המשאבה באופן אוטומטי יכול לרוץ על אנרגיה סולארית ואינו דורש סוללות או חשמל.לא צריך תוספת חוטים הופכת את הגינה מבולגן מדי.זה סוג חדש של חומר ידידותי לסביבה זה חוסך חשמל וגם יפה. 【חנוכת הגן מתנות】של דוד השמש החדש מזרקה יכול להינתן כמתנה, למשל, כמו גן מתנה או מתנה לחנוכת בית.זה יגרום בחירה מצוינת!.כוח של פנל סולארי : 5 V / 3 W.תרסיס מים גובה : 50-70 סנטימטר.פאנל סולארי גודל : 6.3 ס " מ.מספר חרירי : 9. תעביר את חוט דרך החור תחת המשאבה.תביא את החבל דרך החור של כוס יניקה ואת הקשר הקו.הר את הכוס על גבי הציפור האמבטיה משטח אנכית או אופקית.לוודא את לוח סולארי חשוף לחלוטין את אור השמש.לוודא את המשאבה הוא שקוע לחלוטין במים.בבקשה לנקות את זרבובית המשאבה באופן קבוע כדי למנוע אבק חוסם את המזרקה.מפרט : .כוח של פנל סולארי : 5 V / 3 WWater ספריי גובה : 50-70cm Solar פנל גודל : 6.3 inches Number של חרירי : 9. איך לתקן את השמש מזרקת מים משאבה?.תעביר את חוט דרך החור מתחת pump Get הקו דרך החור של יניקה כוס לקשור את line Mount את הכוס על גבי הציפור האמבטיה משטח אנכית או אופקית.הערה : .לוודא את לוח סולארי חשוף לחלוטין את אור השמש.לוודא את המשאבה הוא שקוע לחלוטין במים.בבקשה לנקות את זרבובית המשאבה באופן קבוע כדי למנוע אבק חוסם את המזרקה.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר