.

.

בחדר מדחום הביתה, מד דיגיטלי צג LCD מקורה חדר עגול לחות מד טמפרטורה עבור לחות הביתה חממה Babyroom זוחל האינקובטור, צלזיוס עם גג נפתח פרנהייט (4-Pack)

בחדר מדחום הביתה, מד דיגיטלי צג LCD מקורה חדר עגול לחות מד טמפרטורה עבור לחות הביתה חממה Babyroom זוחל האינקובטור, צלזיוס

ILS 33.00
במלאי
במחסן.

1.גודל קטן דיגיטלי תצוגת LCD.מד טמפרטורה ו לחות שילוב. 2.מיני עגול דיגיטלי לחות מדחום מאפשר לך לדעת בקלות את סביבת טמפרטורה ולחות סביבך. 3.פרנהייט (°F) או צלזיוס (°C) המרה, בסיבוב הזה מדחום מציג טמפרטורה בפרנהייט או צלזיוס (לחיצה על כפתור ההמרה של ℃/℉). 4.מיני קומפקטית עם עיצוב נקי-LCD, ניתן להשתמש במגוון סביבות כגון office, babyroom, חממה, terrariums על לטאות ועוד. 5.בשלב הזה.אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אל שירות לקוחות.רק תואר,זוחלים מד טמפרטורה דיגיטלי מדידת טווח : -50℃~70℃(-122℉~158℉), טמפרטורת מדידה דיוק : ± 1℃ (בטמפרטורה נורמלית) רק מעלות,לחות מדידת טווח : 10% ~ 99%לחות,לחות מדידת דיוק : ± 5%RH,10 שניות,מתח מדורג : 1.5 V רק תואר,סוללה : 1 סוללות כפתור AG13 רק תואר,אכפתיות לבריאות אמצעים תנאים כל 10 שניות כדי לזהות במהירות שינויי טמפרטורה ולחות.Up-to-תאריך תצוגה זה נהדר עבור אכפתיות משפחה של תנאי החיים ואת הבריאות על ידי מניעת הצטננות, דלקת קנה הנשימה,דלקת פרקים, כאב ראש רק תואר,טווח רחב של יישומים קוטר של לחות מדחום רק 1.65" החלל-עיצוב חיסכון מאפשר להשתמש במגוון סביבות כגון office, babyroom, חממה,מרתף,ארון ,terrariums על לטאות ועוד.רק תואר,הערה : בשל היעדר כוח סוללה, לפעמים הערך עשוי להיות שגוי.להחליף את הסוללה בזמן הזה.אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אל שירות לקוחות.החבילה כוללת : 4 יח ' מד חום + סוללה + קלטת דו צדדית.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר