.

.

השד חשמלי משאבת השד המשאבה, חשמלי שקט השד אספן, גדול כוח יניקה, אוטומטית חליבה מכשיר בהריון והיא משקרת-אצל נשים לאחר לידה ידיים חינם (צבע : BB-E001 PP)

השד חשמלי משאבת השד המשאבה, חשמלי שקט השד אספן, גדול כוח יניקה, אוטומטית חליבה מכשיר בהריון והיא משקרת-אצל נשים לאחר לידה

ILS 87.30
במלאי
במחסן.

אמא של הבחירה הטובה ביותר, נשאב בצורה חלקה בלי בעיות, בטוח, נוח ובריא.לא מכיל חומרים מזיקים.טמפרטורה גבוהה עמיד, קל לניקוי, יותר בטוח.צריכת חשמל נמוכה, קטנה רטט, רעש נמוך, פועל חלק.קטן וקל, קל לאחסן ולשאת בעת יציאה.אופן השימוש : את המשאבה צריך להיות בשימוש עם ממשק usb.לא לשים במקרר חלב טריים חלב יחד.לשטוף ידיים לפני השימוש חלב משאבת חלב או ממתק חלב.בריאות טיפים : 1. לשטוף ידיים לפני השימוש חלב משאבת חלב או ממתק חלב.2. את משאבת חלב חם עם מגבת חמה לפני חליבה.העיסוי ממריץ את העטרה כדי להפוך את השד לחלוטין.3. לחלוב את הלחץ.השדיים או הפטמות צריך להפסיק לחלוב כאשר הם חשים כאב.4. רק לסחוט את הסכום של שמונה נקודות על חליבה (לא יותר מ 20 דקות)5. השתמש המכל עפעפיים בעת אחסון השד milk6. הסר חלב אם שהיה במקרר במשך יותר מ 72 שעות (3 ימים)7. לא לשים במקרר חלב טריים חלב יחד.8. להפשיר את קירור חלב או לקשר את מיכל של חלב חם חם האכלה.9. לאחר להפשיר חלב אם הוא מופשר, אם התינוק לא יכול לסיים את השתייה אחרי 24 שעות, נא לא לחזור על קירור חלב.החשיפה של הנותרים וחיטוי המיכל.שם המוצר : חשמלי pump Material : PPWhitesize מבוא BB-E001 עמ', BB-E001 PPSU.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר