.

.

טלפון נייד Case תיק עבור גלקסי S7 פעיל לחצה פרחים פרפר דפוס אופקי Flip נרתיק עור עם מחזיק & חריצי כרטיס & הארנק & שרוך(שחור) כריכה אחורית קייס (צבע : ורוד)

טלפון נייד Case תיק עבור גלקסי S7 פעיל לחצה פרחים פרפר דפוס אופקי Flip נרתיק עור עם מחזיק & חריצי כרטיס & הארנק & שרוך(שחור)

ILS 138.30
במלאי
במחסן.

100% איכות חדשה וגבוהה.התאם מאובטח, מופעלים & הוסר.להגן על הטלפון שלך מפני סריטות ,אבק, זעזועים להגנה מירבית.מספק גישה נוחה לכל הפונקציות מבלי להסיר את המקרה.עבור גלקסי S7 פעיל לחצה פרחים פרפר דפוס אופקי Flip נרתיק עור עם מחזיק & חריצי כרטיס & הארנק & שרוך(שחור).המוצר Description1. תמציתי.זה פשוט בצורת ולהשאיר טהור ונוח רושם על כולם.2. פונקציונלי.את תיק עור יכול להתאים את הטלפון שלך טוב לעשות את ההבדל הגדול על מגן על הטלפון הנייד שלך מפני שריטות, מזעזע, מחליק וכן הלאה.3. נוח.כל הכפתורים ויציאות נגישים.4. נייד.זה מיותר בשבילך לקחת את זה פעם אחת בטלפון הנייד שלך מכניס את זה כי זה די דק וקל.5. עמיד.עם ביצועים טובים, איכות גבוהה, זה עשוי לעבוד במשך הרבה זמן.6. עלות-יעילות.מאוד מתאימה המחיר נקבע על המקרה.זה הוא סביר במוצר.7. אופנתי.לחצה פרחים להוביל את האופנה.חבילה : 1 * מקרה.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר