.

.

נ. ב.-3 בקר אלחוטי, 2 חבילת נטענת נ. ב.-3 שלט רחוק, המעגל כפול הלם 6-צירים ג ' וי-סטיק Gamepad תואם למשחק-תחנה 3 קונסולת המשחק עם מטען כבל (אדום)

נ. ב.-3 בקר אלחוטי, 2 חבילת נטענת נ. ב.-3 שלט רחוק, המעגל כפול הלם 6-צירים ג ' וי-סטיק Gamepad תואם למשחק-תחנה 3 קונסולת

ILS 41.25
במלאי
במחסן.

זה יכול אפילו לזהות תנועות טבעיות בזמן אמת ודיוק גבוה משחק אינטראקטיבי, מתנהג כמו המשך טבעי של המשתמש הגוף.-3 בקר : ייחודי נ.ציין : 3 מוצרי צד, לא מקורי בקר .אם אין פעילות במשך חמש דקות, PS-3 wireless controller ייכנס אוטומטית למצב שינה כדי לחסוך באנרגיה ולהאריך את חיי הסוללה.סוללה נטענת מבוא זה נ.0 Bluetooth טכנולוגיה מבטיחה כי העברת נתונים לא יאבדו או עיכוב, ומאפשר לך לשלוט במדויק כל פעולה וליהנות כל משחק בקלות.מרגיש כל מכה, התנגשות, פיצוץ עם יד רוטט רטט כפולה תגובת הלם.-3 בקר שנעשו על ידי צד שלישי, לא מקורי של סוני.אלחוטית השיטה : באמצעות קישוריות Bluetooth טכנולוגיית שידור, תוכל להשתמש בבקר באופן חופשי מבלי להיות מוגבל על ידי כבל טעינה ואת המרחק של הקונסולה. לשחק כאשר במלואה, האור האדום הופך כבוי.חבילה כללה : 1 x Controller1 x manual1 x USB cable2 x האגודל אחיזה. סוללה זמן ריצה סביב 5-7 שעות.כפול-תגובת הלם : שתי ידיות של בקר אחד יש מובנה רטט המנוע.תמיכה שישה ציר : צופה במשחקים מציאותי הודות 6 built-in חיישנים דמויות ואובייקטים במשחק לזוז ולהגיב כמו שאתה להטות, לדחוף או ללחוץ הבקר. אם סנכרון ראשוני נכשל או לא יכול להיות מחויב בדרך כלל, לשים את המחט (סיכה או מהדק נייר) את מיני חור בחלק האחורי של השלט ולחץ על הכפתור כדי לאפס את זה. סוללת ליתיום יון הסוללה נטענת מובנית.-3 השלט הרחוק מצויד מובנה 400mah סוללה נטענת.-3 בקר החלפה, גבוה תואם משחקים-תחנה 3 / דק 'מסוף, תמיכה רוב PS-3 המשחק, כמו האחרון של בנו, גיבור גיטרה, call of duty, לוחמה מודרנית, אלוהים של המלחמה, פיפ "א וכו'.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר