.

.

בית האופנה 3Layer מתלה נעליים, Dustproof פשוטה אחסון מתלה מתכת פרח מתלה מסדרון הכניסה חיסכון בחלל 70.3×24.3×83Cm, די-ג ' יי.

בית האופנה 3Layer מתלה נעליים, Dustproof פשוטה אחסון מתלה מתכת פרח מתלה מסדרון הכניסה חיסכון בחלל 70.3×24.3×83Cm, די-ג

ILS 146.55
במלאי
במחסן.

לחסוך מקום אחסון מתאים למבוגרים, גברים, נשים וילדים של נעליים. 3layer מתלה נעליים (70.3×24.3×83cm) 9 זוגות נעליים עבור שטח מרבי חיסכון.עשוי באיכות גבוהה מתכת.Wellmade מבנים יכולים לשמש במשך זמן רב.יכול להתמודד עם יותר משקל ולמנוע פריטים מליפול של הפער.קל להרכבה : פשוט הרכבה ופירוק.זה גם קל מאוד לנקות.חיסכון בחלל : זה עמיד כיסוי נעליים הופך את הנעליים נקי ומסודר, כך שהנעליים שלך לא יכול להיות לראות את החדר שלך נקי.גמישות : בין אם זה במרתף, חדר שינה, חדר ילדים, לופט או מחנאות, אתה יכול לשים את זה בכל מקום שאתה רוצה.זה יהיה להגן על הנעליים שלך טוב מאוד.זה מדף הנעליים עשויה מחומר עמיד מחברים.זה טוב מדף לאחסון הנעליים שלך, מתאים את הדלת, הכניסה למעבר, בוץ, חדר שינה, ארון בגדים, וכו'.זה spacesaving צחצוח יכול גם להיות ממוקם בפינה או באולם.מפרט : שם : מתלה נעליים צבע : שחור גודל : 70.3 × 24.3 × 83cm משקל : 2 ק " ג, סגנון : בסגנון נורדי ישים אנשים : everyonefeature : 1. קל להתקין, להרכיב : התקנה לוקחת רק כמה צעדים פשוטים ונשאר יציב לאחר מספר disassembly2. מגוון רחב של שימושים : אם במסדרון, חדר אמבטיה, סלון, חדר שינה, מסדרון, המסדרון, הכניסה, יכול להיות ממוקם בכל מקום.3. חומר : חסון ועמיד, אטים לגשם, אל-חלד, נגד חלודה, יציבות גבוהה.4. האנשה : אירופאי רטרו תחריט קישוט, מעוגל שיפוע עיצוב, יפה, להגן על הביטחון שלנו.5. קיבולת גדולה : 3 זוגות נעליים יכול להיות ממוקם בכל קומה, וזה מספיק לשימוש ביתי, מה שהופך את הבית נקי ומסודר.אמצעי זהירות : 1. מידות נמדדים על ידי היד, ואת הפיזיקה ונתונים אולי יש שגיאה של 12 ס " מ.2. בשל ההבדל צגי מחשב, עשוי להיות פער קטן בצבע.זה נורמלי, לא נושא איכות.3. מוצר זה הינו מוצר מדף הנעליים ואינו מכיל ירי נוספים אביזרים.4. בעת רכישת, ודא הבית שלך הוא מתאים זה מתלה נעליים כיסוי.5. התקבלה בתוך 721 ימי עסקים לאחר הרכישה.אם יש לך שאלות לגבי תהליך הרכישה, אנא צור איתי קשר בזמן, אני אענה למידע שלך בתוך 24 שעות!אני מאחל לך חיים מאושרים!.

המאפיינים הבסיסיים

Name:
shoe rack
Colour:
Black
Size:
70.3 × 24.3 × 83cm
Weight:
2 kg
Style:
Nordic style
Applicable people:
everyone
feature:
1. Easy to install and assemble:
installation takes only a few simple steps and remains stable after multiple disassembly
2. Wide range of uses:
Whether in the corridor, bathroom, living room, bedroom, hallway, hall, entrance, can be placed anywhere.
3. Material:
sturdy and durable, rainproof, rustproof, anticorrosion, high stability.
4. Humanization:
European retro engraving embellishment, rounded chamfer design, beautiful, protect our safety.
5. Large capacity:
3 pairs of shoes can be placed on each floor, which is enough for home use, making the home clean and orderly.
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :

ההצעות הטובות ביותר