.

.

בית האופנה 3Layer מתלה נעליים, Dustproof פשוטה אחסון מדף, שירותים במסדרון הכניסה, חוסך מקום 55×15×75 סנטימטר, די-ג ' יי.

בית האופנה 3Layer מתלה נעליים, Dustproof פשוטה אחסון מדף, שירותים במסדרון הכניסה, חוסך מקום 55×15×75 סנטימטר, די-ג ' יי.

ILS 66.90
במלאי
במחסן.

לחסוך מקום אחסון מתאים עבור גברים ונשים, 3layer מתלה נעליים (55 × 15 × 75 סנטימטר), לחסוך מקום, יכול להכיל 9 זוגות נעליים.עשוי באיכות גבוהה אלון.Wellmade מבנים יכולים לשמש במשך זמן רב.יכול להתמודד עם יותר משקל ולמנוע פריטים מליפול של הפער.קל להרכבה : פשוט הרכבה ופירוק.זה גם קל מאוד לנקות.חיסכון בחלל : זה עמיד כיסוי נעליים הופך את הנעליים נקי ומסודר, כך שהנעליים שלך לא יכול להיות לראות את החדר שלך נקי.גמישות : בין אם זה במרתף, חדר שינה, חדר ילדים, לופט או מחנאות, אתה יכול לשים את זה בכל מקום שאתה רוצה.זה יהיה להגן על הנעליים שלך טוב מאוד.זה מדף הנעליים עשויה מחומר עמיד מחברים.זה טוב מדף לאחסון הנעליים שלך, מתאים את הדלת, הכניסה למעבר, בוץ, חדר שינה, ארון בגדים, וכו'.זה spacesaving צחצוח יכול גם להיות ממוקם בפינה או באולם.מפרט : שם : מתלה נעליים צבע : שחור חומר : עץ אלון + ברזל גודל : 55 × 15 × 75 סנטימטר משקל : 5 ק " ג, סגנון : בסגנון נורדי ישים אנשים : everyonefeature : 1. קל להתקין, להרכיב : התקנה לוקחת רק כמה צעדים פשוטים ונשאר יציב לאחר מספר disassembly2. מגוון רחב של שימושים : ניתן למקם בכל מקום בתוך מסדרון, חדר אמבטיה, סלון, חדר שינה, מסדרון, הול הכניסה.3. חומר : עץ אלון וברזל מסגרת תמיכה, מבנה מוצק, מראה יפה, חזק, כושר נשיאה, הוא חלק בלתי נפרד של החיים שלך.4. קל לנקות moistureproof : פשוט להשתמש במטלית כדי לנקות את צבע על פני השטח, להגן עליו מפני לחות.5. בטוח, חיסכון בחלל : בין אם ב " מסדרון, מרתף, חדר שינה, חדר ילדים או בעליית הגג, את מתלה נעליים לא יגרום נזק החפצים שלך או הילד שלך.אמצעי זהירות : 1. מידות נמדדים על ידי היד, ואת הפיזיקה ונתונים אולי יש שגיאה של 12 ס " מ.2. בשל ההבדל צגי מחשב, עשוי להיות פער קטן בצבע.זה נורמלי, לא נושא איכות.3. מוצר זה הינו מוצר מדף הנעליים ואינו מכיל ירי נוספים אביזרים.4. בעת רכישת, ודא הבית שלך הוא מתאים זה מתלה נעליים כיסוי.5. התקבלה בתוך 721 ימי עסקים לאחר הרכישה.אם יש לך שאלות לגבי תהליך הרכישה, אנא צור איתי קשר בזמן, אני אענה למידע שלך בתוך 24 שעות!אני מאחל לך חיים מאושרים!.

המאפיינים הבסיסיים

Name:
shoe rack
Colour:
Black
Material:
oak + iron
Size:
55 × 15 × 75cm
Weight:
5 kg
Style:
Nordic style
Applicable people:
everyone
feature:
1. Easy to install and assemble:
installation takes only a few simple steps and remains stable after multiple disassembly
2. Wide range of uses:
can be placed anywhere in the corridor, bathroom, living room, bedroom, hallway, hall, entrance.
3. Material:
oak and iron frame support, solid structure, beautiful appearance, strong carrying capacity, is an indispensable part of your life.
4. Easy to clean and moistureproof:
just use a cloth to clean the paint on the surface and protect it from moisture.
5. Safe and space saving:
Whether in the corridor, basement, bedroom, children's room or attic, the shoe rack will not damage your belongings or your child.
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :

ההצעות הטובות ביותר