.

.

ליל כל הקדושים מזון אוהל תוויות(25 pack) - מקום קלפי עבור ליל כל הקדושים, שולחן הכרטיסים - מושלם עבור ליל כל הקדושים כרטיסי מקום, אירועים, שולחנות, מזנון אוכל תווית, מסיבת ?

ליל כל הקדושים מזון אוהל תוויות(25 pack) - מקום קלפי עבור ליל כל הקדושים, שולחן הכרטיסים - מושלם עבור ליל כל הקדושים כרטיסי

ILS 19.48
במלאי
במחסן.

✩ אתה יכול לקבל בעיצוב ייחודי אוהל מקום קלפי(25 pack), אשר יכול לספק כללי מסיבת הזדמנויות. ✩ את האוהל במקום כרטיסי עשוי 300 גרם של נייר מצופה, שזה קשה ואינו דורש מסגרת ו יכול לעמוד באופן עצמאי; כדי להפוך את מניחה כרטיס כתיבה חלקה יותר, אנו משתמשים באיכות גבוהה נייר קלף זה יכול להיות בכתב, אשר הוא ייחודי ואלגנטי. ✩ סגור בגודל של כרטיס אוהל 2"x3.5" ו נפרשו בגודל 4"x3.5".זה המושך את העין ואינו לוקח את החלל קל לכתוב. ✩ הוא יכול להשתמש טכנולוגיה מתקדמת להדפסה כדי להדפיס עשיר, צבעים בהירים על איכות גבוהה קרטון, ואת פרטי לחלוטין שהוצג;. ✩ אתה יכול לקבל בעיצוב ייחודי אוהל מקום קלפי(25 pack), אשר יכול לספק כללי מסיבת הזדמנויות. ✩ את האוהל במקום כרטיסי עשוי 300 גרם של נייר מצופה, שזה קשה ואינו דורש מסגרת ו יכול לעמוד באופן עצמאי; כדי להפוך את מניחה כרטיס כתיבה חלקה יותר, אנו משתמשים באיכות גבוהה נייר קלף זה יכול להיות בכתב, אשר הוא ייחודי ואלגנטי. ✩ סגור בגודל של כרטיס אוהל 2"x3.5" ו נפרשו בגודל 4"x3.5".זה המושך את העין ואינו לוקח את החלל קל לכתוב. ✩ הוא יכול להשתמש טכנולוגיה מתקדמת להדפסה כדי להדפיס עשיר, צבעים בהירים על איכות גבוהה קרטון, ואת פרטי לחלוטין שהוצג;.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר