.

.

עור אמנות אספקה ארגונית, 360 מעלות, המסתובב שליטה מרחוק/בקר ארגונית, Rotatable שולחן כתיבה עור PU שולחן העבודה תיבת אחסון. המיטה מסתובב טלוויזיה, שולחן עבודה ארגונית הולדר (?

עור אמנות אספקה ארגונית, 360 מעלות, המסתובב שליטה מרחוק/בקר ארגונית, Rotatable שולחן כתיבה עור PU שולחן העבודה תיבת אחסון.

ILS 34.48
במלאי
במחסן.

שולחן עבודה ארגונית מבוא 5. תא השולחן ארגונית להחזיק שלט אוניברסלי בקרי עבור כבל boxalso טוב תיבת אחסון למשרד ,ציוד כלי כתיבה ,כגון עטים,מספריים ,טלפון וכו'.להפוך את השולחן יותר מאורגן. 360° סיבוב עיצוב בתחתית מבוא עור PU, יותר פרטים , שיפור בסיס מסתובב חלקה 360 מסתובב יותר ועמיד יותר,נוחות 。.גודל מושלם : at7.48"*6.3"*5.7" אינץ'.עיצוב מושלם מבוא ייחודי מסתובב עיצוב בסיסי מאפשר לך לגשת בקלות את הפריטים מכל כיוון, אתה יכול להפוך את הבית שלך קישוט להיראות אופנתי ומסוגנן, יכול להתנהג כמו בבית ארגונית, מרחב-חיסכון desktop manager מפיץ.המתנה המושלמת : אומנות מעולה.זה החלקה, עמיד למים, קל לניקוי, רק לפתוח את הקופסא ולהניח אותה על השיש; זה נהדר ארגונית קופסא. 360 תואר סיבוב העיצוב יכול לשמש כשלט רחוק ארגונית קאדילק, מסתובב השולחן ארגונית, או לארגן בכל מדיה אחרת המכשיר andaccess את זה בקלות.חמישה קטעים קטנים להחזיק משהו רחוק בקרת עטים, עפרונות, בזמן גדול יותר פנימי סעיף זה מושלם עבור קטן כתבי עת, טלוויזיה מדריכים עשה של צפיפות גבוהה קרטון מרקם עור PU, עמיד ויציב.ב-6.9 רחב 5.7 גבוהה" ו 5.5" חלל עמוק-חיסכון ולארגן על השידה, סלון, שידה עליונה, חדר שינה שולחן.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר